×

Dinleyin sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz —Fight Club

Chamboultout izle

Uyarı! Çalışmazsa alternatifleri deneyin.

Chamboultout izle
Chamboultout izle
Türkçe Dublaj 1080p IMDb 6.2
  • 6.2/10 27
  • Yönetmen :Eric Lavaine
  • Senaryo :Bruno Lavaine, Eric Lavaine, Barbara Halary-Lafond, Barbara Halary-Lafond
  • Oyuncular :Alexandra Lamy, José Garcia, Michaël Youn, Anne Marivin
  • Yayın Tarihi :01 Nisan 2019

La Course de la Mouette; Komik, baştan çıkarıcı ve öngörülemez bir karaktere sahip olan Frederic, geçirdiği bir kazanın ardından kör olmuştur. Beatrice ise kocası Frederic’in kazasını anlatan bir kitap yazar. Beatrice kitapta, arkadaşlarıyla olan hikayeleri isimlerini değiştirerek kaleme alır ancak bu durum kitapta hangi karakter olduğunu bulmaya çalışan arkadaşları ve ailesi arasındaki gizli kıskançlıkları uyandırmasına sebep olacaktır.

Beatrice celebrates with her family the release of her book: she tells about the accident of her husband Frederic. He became blind and without filter – always so funny and seductive, he is totally unpredictable. But this book, hymn-to-life, will turn into a joyful fist because if Beatrice changed the names, each of his friends seeks to find his character. The book awakens secret jealousies, while the group of friends and family pitch.

Yorumlar

Film izle


Full HD Film izle


Sinema izle

Film izle


Full HD Film izle


Sinema izle