THE FOREİGNER Türkçe Dublaj Full İzle | 720p |

Alternatifler :

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Kendi halinde olan kimseye karışmadan ticaretini yapmakta olan Vietnam göçmeni Quan Ngoc Minh’in bir terör saldırısının sonucunda patlatılan bombadan dolayı kız çocuğunu kaybetmektedir. Evlat acısı oldukça zordur. Acısı hiç bir zaman dinmeyecek de olsa kızını öldüren kişinin ve ya kişilerin adaletin önünde hak etmiş oldukları cezayı alıp hiç değilse de yüreğine suyun serpilmesini istemektedir. Bu onun oldukça doğal ve yasal haktır. Ancak işin arka planı çok fazla karışıktır. Bu olayın perde arkasında oldukça yüksek mevkili bir İngiliz çalışanın olmasından dolayı işleri çıkmaza sürülür. Hal böyle olunca yine iş başa düştü diyecek olan Quan Ngoc Minh kendi imkanlarını kullanıp patlama yapanların ve de onları her zaman destekleyen koruyanları ifşa eden kendi elleriyle adaletini sağlamaya çalıştığı bu yorucu yolda ilerlerken başından geçen macera dolu serüvenlerinin anlatıldığı bir filmdir. İyi seyirler.

Bir önceki filmimiz olan ÇILGIN HIRSIZ 4 - DESPİCABLE ME 4 Türkçe Dublaj Full İzle başlıklı filmimizde çılgın, çılgın hırsız ve çılgın hırsız 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 2 ay önce eklendi

THE FOREİGNER Türkçe Dublaj Full İzle | 720p |

Kendi halinde olan kimseye karışmadan ticaretini yapmakta olan Vietnam göçmeni Quan Ngoc Minh’in bir terör saldırısının sonucunda patlatılan bombadan dolayı kız çocuğunu kaybetmektedir. Evlat acısı oldukça zordur. Acısı hiç bir zaman dinmeyecek de olsa kızını öldüren kişinin ve ya kişilerin adaletin önünde hak etmiş oldukları cezayı alıp hiç değilse de yüreğine suyun serpilmesini istemektedir. Bu […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Yönetmen:

Senaryo: ,

Tür: , ,

Kategori: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Oyuncular
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)