GHAJİNİ Türkçe Dublaj Full İzle | Full HD Vizyon Film İzle

GHAJİNİ Türkçe Dublaj Full İzle | 720p |

Alternatifler :

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Hindistan’ın en büyük iş adamlarından birisi olan Sanjay Singhania, bir iş dönüşü sırasında evinde nişanlısı öldürülür,kendisi de ağır yaralı olarak kurtulur. Sanjay Singhania olay esnasında başına demir sopa ile darbeler aldığından kısa süreli hafıza kaybı yaşar ve nişanlısını öldüren Ghajini den intikam almak için peşine düşer. İyi seyirler.

Bir önceki filmimiz olan KÖR NOKTA – THE BLİND SİDE Türkçe Dublaj Full İzle başlıklı filmimizde KÖR NOKTA, Kör Nokta – The Blind Side ve kör nokta izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi

GHAJİNİ Türkçe Dublaj Full İzle | 720p |

Hindistan’ın en büyük iş adamlarından birisi olan Sanjay Singhania, bir iş dönüşü sırasında evinde nişanlısı öldürülür,kendisi de ağır yaralı olarak kurtulur. Sanjay Singhania olay esnasında başına demir sopa ile darbeler aldığından kısa süreli hafıza kaybı yaşar ve nişanlısını öldüren Ghajini den intikam almak için peşine düşer. İyi seyirler. Bir önceki filmimiz olan KÖR NOKTA – […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Yönetmen:

Senaryo:

Tür: , , , , ,

Kategori: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, İMDB +7 Filmleri, Romantik Filmler

Oyuncular
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (4)
  1. Film canavarı

    Bu adamin filmlerine bayiliyorum, felsefi boyutu inanilmaz, senaryolar cok basarili ghajini filmi bu zamana kadar izledigim en iyi film..Ayrica filmizlemeli.com son donemlerde en fazla basarili film izleme sitesi.