DEMİR YUMRUK – HANDS OF STONE Türkçe Dublaj Full İzle | 720p |

Alternatifler :

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Boks tarihinin efsanelerinin başında gelen Roberto Durán’ın hayat hikayesinin anlatıldığı filmde, baş rollerinde Robert De Niro ve Edgar Ramirez yer almaktadır. 4 farklı ağırlık sınıfında dünya şampiyonu unvanını kazanmayı başarabilen efsanevi boksör Roberto Durán’ın Panama sokaklarından oldukça önemli bir boks kariyerine uzanan hikayesini anlatan bir filmdir. Bir başka boks efsanevi antrenörü Ray Arcel ile Durán’ın en büyük rakiplerinin başında gelen Sugar Ray Leonard da yer alacaktır. İyi seyirler.

Bir önceki filmimiz olan UNUTULMAZ TİTANLAR – REMEMBER THE TİTANS Türkçe Dublaj Full İzle başlıklı filmimizde Remember the Titans, Unutulmaz Titanlar ve Unutulmaz Titanlar – Remember the Titans hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 1 ay önce eklendi

DEMİR YUMRUK – HANDS OF STONE Türkçe Dublaj Full İzle | 720p |

Boks tarihinin efsanelerinin başında gelen Roberto Durán’ın hayat hikayesinin anlatıldığı filmde, baş rollerinde Robert De Niro ve Edgar Ramirez yer almaktadır. 4 farklı ağırlık sınıfında dünya şampiyonu unvanını kazanmayı başarabilen efsanevi boksör Roberto Durán’ın Panama sokaklarından oldukça önemli bir boks kariyerine uzanan hikayesini anlatan bir filmdir. Bir başka boks efsanevi antrenörü Ray Arcel ile Durán’ın […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ( )

Yönetmen:

Senaryo:

Tür: , , ,

Kategori: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Oyuncular
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)